Pazartesi - Cuma 08:00 - 21:00

Cumartesi ve Pazar - 08:00 - 17:00

+90 506 836 48 84

info@akitainu.com.tr

Boztepe Mh. İnci Sitesi L Blok No:22

Ortahisar Trabzon

Bizi Takip Edin
 

Akita Paradise

AKITA PARADISE DOG CLUB hiçbir şeyi göstermelik ya da göz boyamak için yapmaz!
Değerli hayvan sahipleri sizlerin gözlerini boyamak için ne üretimden, ne de akita ırkından anlamayan tamamen bu işi ticari olarak düşünen şık konforlu çiftlikler gezebilirsiniz.

Fakat bu kişilerin mantığı köpekleri sadece bir fabrika gibi görüp tek amaçları yavru almaktır. Amaçları sadece yavru almak olduğu için; soğuk iklim köpeği olan akita ırkını maalesef iklim olarak uygun olmayan yerlerde üretmekteler. Bu da yavru alınan damızlık köpeklerin yıllar içinde genetik yapısının bozulmasına ve ırk standartlarına uymayan yavruların alınmasına sebebiyet verir.

Bizler köpek üretim işinin, yetiştirmenin ve eğitiminin görsel bir yanıltmadan çok; Akita ırkının hangi ortamda nasıl yaşayabilecekleri, ırk özelliklerinin gerektirdiği karakter yapılarını doğru bir şekilde kazanıp geliştirebilecekleri disiplinli ve doğal soğuk iklim koşullarında üretim yapmayı tercih ediyoruz. Bu yüzden çiftliğimizi gerek doğa güzellikleri gerekse soğuk iklimi ile bu ırka uygun olan TRABZON ilimize kurduk fakat ANTALYA’da da siz değerli hayvan severlere ırkı tanıtmak için yerimiz aktif olarak açık durumdadır.

Bu sebeplerden dolayı AKITA PARADISE DOG CLUB üretimi yavrular her türlü hava koşullarına dayanıklı, sağlıklı, dengeli ve karakter yapıları çok sağlam olan köpeklerdir.

Gerçekten ırk standartlarına uygun bir yavru almak isteyen ırk hakkında bilinçli akita severler bizi tercih ederler.

AKITA PARADISE DOG CLUB için öncelik kaliteli üretim ve ırkın korunması olduğu için sizlere diğer üretim çiftliklerindeki gibi paranızı almak için yalan söylenmez!

Çiftliğimizde öncelikli amacımız kesinlikle köpek ticareti değil, doğru kişilerin doğru akita yavrusu sahiplenebilmesi ve sahip olduğu köpeğini düzgün bir şekilde yetiştirmesine katkıda bulunmaktır.

Tüm bu sebepler ile eğer ki sizler görselliğe bakıp almak istediğiniz yavrunun yeri geldiğinde sizin yaşam tarzınıza, ailenize ve beklentilerinize uygun bir ırk olmadığını açık bir şekilde dile getiririz ve sizlere kesinle yavru sahiplendirmesi yapmayız.

Davranış sıkıntısı olan yada temel eğitimler için getirmiş olduğunuz köpeğinizin durumunu inceledikten sonra eğer ki basit birkaç program ile halledilebilecekse ; size davranış ve eğitim konusunda yardımcı olur, köpeğinizi kendi yaşamış olduğunuz ortamda bizzat kendinizin eğitmesi için bizden ücretsiz danışmanlık hizmeti de alabilirsiniz.