Pazartesi - Cuma 08:00 - 21:00

Cumartesi ve Pazar - 08:00 - 17:00

+90 506 836 48 84

info@akitainu.com.tr

Boztepe Mh. İnci Sitesi L Blok No:22

Ortahisar Trabzon

Bizi Takip Edin
 

Erken Akita Rezervasyon Sistemi

Satılık Amerikan Akita Yavrusu Akita Inu Hachiko  >  Erken Akita Rezervasyon Sistemi

Erken rezervasyon yaparak Japon Akita Inu ve Amerikan Akita yavru sahiplendirme planı, Türkiye’de ilk defa Akita Paradise Dog Club tarafından uygulanmaya başlanmıştır.

Bu sistem Dünyanın çoğu gelişmiş bilinçli ülkelerinde profesyonel Akita üreticilerinin kullandığı bir sistemdir.

Bu sistem her zaman karşılıklı sevgi, saygı ve güven içerisinde işlediği için, sadece alanında uzman üreticiler tarafından kullanılabilir.

Alanında uzman, profesyonel üreticiler üretim yaparken damızlıklarını her açıdan değerlendirir ve ona göre eşleşme planlarlar. Damızlıklarını her yönü ile iyi tanıyan, her zaman onlar ile beraber yaşayan üreticiler, yapacak oldukları eşleşmelerden az çok nasıl yavru alabileceklerini tahmin edebilirler. Bu planlanan üretimler her zaman bir amaç doğrultusunda gerçekleştirilir.

Gebelikten doğuma, doğum anından sizlere teslim edilinceye kadar geçen sürede sürekli gözlem altında tutulan ve çeşitli testlerden geçen yavrular 2 aylık oldukları zaman, sizlerin istekleri doğrultusunda karakter ve anatomik yapısına göre birbirlerinden ayrılır ve sizin amacınıza uygun en doğru yavru seçenekleri sizlere sunulur.

Bu sistem sayesinde; yavru almak isteyen kişilerin beklentilerine , yaşamış oldukları ortamın şartlarına en uygun yavrular; tesadüfen değil bizzat bilinçli ve birbirlerine uygun bir şekilde belirlenerek, daha anne altındayken, ileride ki yaşayacağı ortam ve yeni ailesi ile uyumlu bir şekilde yaşayabilmeleri için gerek duydukları tüm ilk sosyalizasyon ve eğitimlerine başlanarak sahiplerine teslim edilir.

Akita Paradise Dog Club ; erken rezervasyon sistemi ile daha anne karnında iken yavrularını sahiplendirir.
Gerçekleştirilen tüm eşleşmelerimiz ; sitemizde ‘’Üretim Planı’’ bölümünde yayınlanır ve annenin gebeliği ultrason sonucunda kesinleştiğinde rezervasyona açılır. Açılan her bir rezervasyon bilgileri aynı sayfada yayınlanır.

Eğer bu doğum beklentilerinizi karşılıyor ise doğumdan önce gerçekleştireceğiniz erken rezervasyon ücreti ile yavrunuzu ayırabilirsiniz.

Yavrularımıza 35. Günden itibaren anne sütüne ek olarak ıslak kaliteli kuru mama verilmeye başlanır.

İç , dış parazit uygulamaları ve 1. Karma aşısı yapıldıktan sonra KIF(Köpek Irkları ve Kinoloji Federasyonu) tarafından gönderilen mikrochipler deri altına uygulanır ve KIF’ın gönderdiği anne, baba soyağacını gösteren FCI ONAYLI Uluslararası geçerli SOY KÜTÜK BELGESİ (ŞECERE) ile beraber sizlere sertifikalı olarak pasaportu ,sağlık karnesi ve şeceresi ile birlikte teslim edilir.

Sizde profesyonel şekilde çok üst düzey şecereli akita yavrularına sahip olmak istiyorsanız; ‘’Üretim Planı’’ bölümümüzü ziyaret edebilir ya da +90 506 836 48 84 numaralı telefon veya ismet@akitainu.com.tr – mehmet@akitainu.com.tr e-mail yolu ile ayrıntılı bilgi alarak yavru rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Erken rezervasyon sistemimiz ile bizden yavru rezervasyonu yapmış iseniz 30. Gününden sonra düzenli olarak fotoğraf, video alarak yavrunuzun gelişimini takip edebilirsiniz. Beklentiniz doğrultusunda yavru sizin onayınız alınarak seçilir ve yaşam koşullarınıza göre isterseniz yavrunuza özel eğitimler verilir.

Bunun yanında yavrunuz gelmeden önce; yaşayacağı ortamı ziyaret ederek yavrumuz için uygun bir yaşam alanı hazırlamanıza yardımcı oluruz.

Yavrunuzu size teslim edinceye kadar geçen süre içerisinde Akita bakımı, beslenmesi, sağlığı, eğitimleri konusunda sizleri bilgilendiriyor ve ilk günden itibaren yavrumuzla sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeniz için 24 saat sizlere destek sağlıyoruz.

Doğru Akita Irk standartlarına uygun bir yavruya sahip olmak ; şans ile değil, profesyonel bilinçli bir üretim, seçim ve doğru yönlendirme teknikleri sayesinde gerçekleştirilir. Bugüne kadar sahiplendirdiğimiz tüm yavrular için bu yöntemlerimiz sayesinde çok güzel sonuçlar almış bulunuyor ve doğru yolda olduğumuzu görmekten mutluluk duyuyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder , yavrularımız ile sağlıklı, mutlu ve sevgi dolu bir hayat yaşamanızı dileriz.