Pazartesi - Cuma 08:00 - 21:00

Cumartesi ve Pazar - 08:00 - 17:00

+90 506 836 48 84

info@akitainu.com.tr

Boztepe Mh. İnci Sitesi L Blok No:22

Ortahisar Trabzon

Bizi Takip Edin
 

Köpek Otel ve Pansiyon

Can dostlarımız maalesef gündelik hayatımız da bazen zorunlu olarak bizden ayrı kalmak zorunda kalıyorlar. Bu dönemlerde de onların rahat bir şekilde yaşamak en doğal hakkıdır. Bundan dolayı çaresiz olduğunuz durumlar da çiftliğimizde pansiyon ve otel hizmeti de vererek sizleri bu sıkıntılı durumdan kurtarıyoruz.

Trabzon Merkeze 20 dakikalık mesafede ki çiftliğimizde köpeklerimizin daha rahat yaşayabilmeleri için güzel bir çiftlik yaptık. Çiftliğimizin geniş bir bölümü onların enerjilerini atması için ayrılmıştır. Aslında öyle güzel bir ortam ki pansiyon olarak bile değil insanların gelip yaşamak isteyebileceği yeşillikler içerisinde cennetten bir yer hazırladık sizler için. 3 dönüm kapalı, 5 dönümde açık arazide istedikleri zamanda özgürce çıkıp doya doya gezebilmekteler.

Tamamen köpeklerimizin isteğine kalmış.24 saat boyunca özel bakıcılar temizliği ve bakımlarıyla ilgilenmektedir. Beslenmeleri sadece kuru mama ile sağlanmaktadır fakat özel yiyeceği sizin tarafından sağlanırsa ona göre bir beslenme programı hazırlanabilir.

Acil durumlarda her türlü ilaç ve ilk yardım malzemelerimiz hazır bulunmaktadır. Veterinerlerimizin onayı ile acil durumlarda müdahale edebiliriz. Çiftliğimiz de misafir olarak bulunan can dostlarınızın günlük bakımları yapılmaktadır.