Pazartesi - Cuma 08:00 - 21:00

Cumartesi ve Pazar - 08:00 - 17:00

+90 506 836 48 84

info@akitainu.com.tr

Boztepe Mh. İnci Sitesi L Blok No:22

Ortahisar Trabzon

Bizi Takip Edin

Akita Yavru Fiyat

Akita Yavru Fiyat

Akita inu köpek yavru fiyatları ve özellikleri
Akita inu Akita köpek ırkını Amerikan yapımı Hollywood filminde hachiko isimli köpeğin sahibine sadakati ile gözlerimiz dolarak seyrettik.

Akita yavru köpek ırkını sadakati ve sahibine bağlılığı ile hepimiz yakinen bilmekteyiz. Akita köpek ırkı görünümünün albenisi yanında koruma güdüsünden kaynaklı bölgesel koruması da son derece iti pozisyonundadır. Akita yavru Spitz tip dediğimiz en büyük Japon köpek türüdür. Ağırbaşlılığı, biçimli vücudu, güçlü ve kendine has görüntüsü ile diğer ırklardan bakışta ayrılır.

Akita köpek görünüm itibarıyla uzunluğu yüksekliğinden ve eninden biraz daha fazla olup derin ve geniş göğüs yapısı vardır. Akita yavru sahiplenmeye karar vermeden evvel ırkın karakter yapısını, eğitilebilirliğini ve ona sunulacak olan yaşam alanı ile kendi yaşam alanımızın örtüşmesinin araştırılması gerekmektedir. Şahsi tavsiyem akita yavru sıradan köpek cinslerinden farklı yapıya sahip olduğunun göz ardı edilmemelidir. Her köpek ırkı gibi Akita ırkının da evrensel karakterinin yanında bireysel karakterinin de olduğunu göz önünde bulundurarak yaşantımıza yeni bir dost almaya karar verelim. Günümüz pandemiz sürecinde akita fiyatları üzülerek söylemeliyim ki olması gereken fiyat skalasından yüksek seyretmektedir.

Baş biçimli üçgen görüntüsü ile vücuttan ayrılır. Akita inu yavru dudaklar siyah, dil ise pembedir. Kuyruğunu yukarıda ve kıvırarak taşır, kedi gibi perdeli ayaklara sahip ve onun kadar iyi yüzücüdür. Kalın ve ince olmak üzere iki kat ve yoğun tüylere sahiptir. Bu tüyler onu dış ortamdaki sıcak ve soğuktan aynı zamanda da ıslanmaktan korur tüy renkleri beyaz, kırmızı, açık kahve tonları, benekli veya çizgilidir, renk geçişleri kesin çizgilerle ayrılmamıştır.

Akita Yavru Fiyat?

Akita Inu Fiyat 700 € ile 1200 € arasında değişiklik göstermektedir. Bu fiyat değişikliği yavrunun anne ve babasının kalitesi, şampiyonlukları seçeresinde ki soy ağacı ve tüy yapılarından kaynaklanmaktadır.

Akita Inu Tehlikeli Mi?

Akita Inu köpeği, herhangibir aksi durum olmadıkça tehlikeli köpekler değillerdir. Aile içinde çocuklara ve insanlara agresif köpekler değildir bunun yanı sıra koruyucudur. Yabancılara karşı ailesi için her zaman temkinli ve koruyucu olarak yaklaşmaktadır.

Akita Inu Kaç Para?

Akita Inu Fiyatları 700 € ile 1200 € arasında değişiklik göstermektedir. Bu fiyat değişikliği yavrunun anne ve babasının kalitesi, şampiyonlukları seçeresinde ki soy ağacı ve tüy yapılarından kaynaklanmaktadır.

Akita Kaç Para?

Akita Fiyatları 700 € ile 1200 € arasında değişiklik göstermektedir. Bu fiyat değişikliği yavrunun anne ve babasının kalitesi, şampiyonlukları seçeresinde ki soy ağacı ve tüy yapılarından kaynaklanmaktadır.